Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Клубна та гурткова діяльність
  • Слава Україні! Героям Слава!

Ліцеїсти мають змогу працювати в клубах за інтересами, які діють в ліцеї.

Підтримку ветеранського руху, зустрічі з учасниками АТО та збір матеріалів про ці події, відвідання визначних пам’яток здійснює військово-історичний Клуб «Прометей».

У Клубі «Юний миротворець» вивчають історію миротворчого руху, проводять зустрічі з учасниками миротворчих операцій, налагоджують співпрацю з миротворцями в Україні та за кордоном, проводять миротворчі акції серед ліцеїстів.

Клуб  «Юні солдати правопорядку» вивчає історію створення та розвитку Національної поліції України, проводить екскурсії до міського відділу Національної поліції та зустрічі з її працівниками.

З ветеранами афганської війни та ліквідаторами аварії на ЧАЕС співпрацює Клуб «Афганці Чорнобиля».

Євроклуб «Галактика» пізнає Європу через засідання круглого столу «Європейський Союз – проблеми і значення інтеграційних процесів», онлайн – подорожі країнами Європи, створення презентацій «Моє бачення Європи».

Клуб «Військова історія Поділля» (ВІП) проводить історико-краєзнавчі екскурсії, бере участь у науково-практичних учнівських конференціях, створює творчі проекти військових подій.

Проявити та розвинути свої творчі здібності вихованці ліцею можуть в гуртках естетичного напрямку. Ліцей має власний духовий оркестр, гурток бального танцю «Мрія» та вокальний гурт «Козацька слава».

Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання