Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
5 березня 2019 року з ліцеїстами 9-Г класу відбувся тренінг «Важке мистецтво порозуміння» інформаційного циклу «Школа справжнього джентльмена».
Ліцеїсти об’єдналися в  чотири  мобільних групи. Виконуючи завдання «Це я…», вони працювали з інформаційним матеріалом «Типи людського темпераменту», впізнавали й оцінювали себе і товаришів. Напередодні тренінгового заняття соціальний педагог Захаревич М.В. провела тестування за методикою Г.Айзенка і дуже цікаво прозвучали підсумки дослідження в порівнянні з самоаналізом учнів.
Завдання практикуму «Стратегія поведінки» були  спрямовані на вирішення різних конфліктів, пошук правильних рішень  у ситуаціях, що пов’язані з проявами грубості, хамства, брутальності, які вибивають з колії, душевної рівноваги та часто набувають небажаних наслідків.
Протягом години ліцеїсти наповнювали «Чарівну скриньку», тестували себе як співрозмовників «Чи вмієш ти слухати?», повертали пелюстки Ромашкам ввічливості.
Метою тренінгу  були поглиблення самоаналізу ліцеїстів, підвищення самооцінки, формування культури спілкування та розвитку комунікативної компетенції, виховання культури взаємин у колективі, навчання висловлювати свої думки, відстоювання власних поглядів і переконань, само стверджувальної поведінки.
У роботі  в «Школі справжнього джентльмена» взяли участь соціальний педагог Захаревич М.В., практичний психолог Рудковська А.М., голова методичного об’єднання вихователів ліцею Прибатень І.В.
Тренінг провели вихователь Є.М. Ползюков, бібліотекар М.М. Ползюкова, технічне забезпечення від бібліотекаря Г.В. Бойко.
Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання