Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
Аби 21 лютого – День рідної мови – пройшов весело, корисно та без затертих гасел. Учителі-словесники Шинальська І.І., Колендзян О.С., Зуєва А.Ю., Іванішена С.В. на чолі з бібліотекарями Ползюковою М.М. та Бойко Г.В. провели конкурс «Рідна мова», організувавши акцію: «Розкажи вірш – отримай подарунок».
Учні 9-10-11 класів мали можливість прочитати напам’ять будь-який вірш, будь-якого поета за умови, що декламація буде рідною мовою: польською, іспанською, українською…
В акції взяли участь 65 ліцеїстів. Ніхто не був обмежений у своєму виборі. Читалися поетичні твори В.Симоненка, Р.Кіплінга, Т.Шевченка, І.Франка, Лесі Українки, К.Симонова, вірші Майдану.
Учасники мали можливість отримати корисні подарунки: кулькові ручки, загострені олівці, гумки, закладки для книг – усе канцелярське начиння, без якого неможливий вдалий навчальний процес!
Ми за знання рідної мови!
Усі залишилися задоволеними та запропонували продовжити у наступному році. Наші хлопці надзвичайно талановиті! Ліричні та патріотичні! Ми ними пишаємося!Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання