Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!

Одним із напрямів методичної роботи в ліцеї є проведення декади наук –  цікавої та розвивальної форми організації навчально-виховного процесу. 

Декада наук – це можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності, постійно підтримувати, поглиблювати і розвивати інтерес до предметів. Учні мають можливість розширити свій світогляд, розвинути творчі здібності, самостійність у навчанні, естетичний смак. Організація заходів у рамках декади наук активізує пізнавальну діяльність, сприяє зростанню інтересу поглиблення знань й досягнення щонайвищих результатів навчання.

Декада наук, яка проходила 13-23 листопада 2018 року, ініційована керівниками предметних кафедр О.С.Колендзян (кафедра суспільно-гуманітарних предметів) та О.А.Телендій (кафедра фізико-математичних наук) при підтримці начальника ліцею полковника О.О.Рощука та його заступників підполковника О.Р.Тарнавського, підполковника В.В.Рябокляча, Т.Г.Столяр, активної участі учителів-предметників та офіцерів-вихователів.

У програмі декади – пізнавально-розвивальні та естетичні заходи, що спрямовувалися на всебічний розвиток учнів, спонукання їх до саморозвитку, що підтверджується девізом декади: «Знання – це  «людський  капітал»,  бо саме  вони забезпечують кожному з нас гідні умови для існування».

 


Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання