Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
  11 квітня 2018 року на базі Хмельницького національного університету був  проведений Подільський відкритий конкурс науково-технічних робіт учнів та студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах».       Учень 11 класу Вішневський Владислав  за участь у конкурсі відзначений Дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком.
  У зв’язку з дефіцитом основних енергоресурсів, зростаючою вартістю їх видобутку, глобальними екологічними проблемами пошук енергоефективних технологій, зменшення енерговитрат у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах є актуальним.
   Учасники конкурсу: учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів  вищої освіти,  представили індивідуальні та колективні роботи, експонати, конструкторські розробки,  науково-дослідницькі роботи. Серед 20 учасників конкурсу науково-дослідницька  робота  Вішневського Владислава  «Дім майбутнього – енергоощадний дім» посіла ІІ місце. Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Беркещук Михайло Васильович. Здійснивши  аналіз сучасних підходів до конструювання житлових будівель Вішневський Владислав запропонував можливості побудови енергонезалежних будинків.
    Дослідження показало, що енергоефективні та пасивні будинки – це будинки з мінімальним використанням енергії, можливістю її генерації та акумулювання. При плануванні та будівництві таких споруд необхідно використовувати сучасні утеплюючі матеріали, теплоізоляційні вікна, сучасну систему обігріву будинків. Для генерації енергії доцільно використовувати сонячні фотоелектричні панелі, сонячні теплові колектори, вітрові установки та теплові насоси. Журі конкурсу відзначило науковий підхід та актуальність розглянутих у роботі  проблем.Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання