Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
   5 квітня 2018 р.  бібліотека ліцею перетворилась на затишний куточок з гарною енергетикою і зібрала разом тих, хто пише вірші.
   Сама назва години спілкування «Вільний мікрофон у поетичній кав’ярні» підкреслила різноманітність тематики. У своїх творах ліцеїсти  піднімали питання незалежності України, війни на Сході, любові до рідного краю, пошуку сенсу життя, розповідали про свої мрії, надії, кохання.
   Всі приємно дивували глибиною думок, щирістю, емоційністю викладу, підкреслюючи при цьому свою індивідуальність.
   Вразила глибиною відчуття реалій  поезія «Рівне» Володимира Купріяна. Пошук  досконалості, свого місця в житті, свободи, розуміння відчувалися в поезіях Максима Іванішена,  Микити Назаренка, Євгена Зозулі, Івана Чагарина.  Глибока громадянська позиція, патріотичні настрої прозвучали в творах Владислава Колодія, Дмитра Пегейчука, Дмитра Шостака, Максима Томульця.  Шляхетність почуттів, емоційність  знайшли відображення в інтимній ліриці Артема Фостика, Демида Дудняка, Віктора Синявського.
   Філіжанка кави і смаколики створювали гарну вільну атмосферу спілкування.   Кожен мав можливість висловити свої відчуття, поділитися своїми думками про написання віршів, натхнення, тематику, довіру до слухача.
   Ліцеїсти мали можливість ознайомитися з творчим доробком українських поетів, книжки яких знайшли своє місце на полицях тематичної виставки  «Поезія – це завжди неповторність…».
   За результатами опитування, яке провели під час спілкування,  для одних,  поезія – це відпочинок,  спосіб відволіктися від сірої буденності, натхнення зробити цей світ кращим, для інших – стан свідомості, висловлення своєї позиції. У віршах наші автори знаходять себе, своє розуміння світу, свободу,  душу, життя.
   До гарної бесіди долучились заступник начальника ліцею з науково-методичної роботи Т.Г. Столяр, психолог А.М. Рудковська, бібліотекарі М.М. Ползюкова  і  Г.В. Бойко.
 

Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання