Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
      3 квітня 2018 року відбулася зустріч з Лорою Підгірною – журналісткою, письменницею, автором проекту «Літературний туризм».
     Ми познайомилися в грудні минулого року, коли пані Лора в рамках  проекту «Літературний туризм» завітала до нас у гарній компанії  публіциста Богдана Панкевича, історика Ігоря Велігана, пластуна Романа Лозинського. Саме тоді  ми домовилися про творчу зустріч з авторкою роману «Червона Офелія».
       Пані Лора – людина дуже творча.  Вона працювала в Кам’янець-Подільській газеті «Подолянин», була редактором Хмельницької газети «Погляд», співпрацювала з журналом «Краля», газетою «Життя, як воно є». Створила повнокольорове видання про культуру, мистецтво та непересічних людей «PROMO LUX» та започаткувала проект «Літературний туризм», який успішно діє уже впродовж п’яти років на територіях Хмельниччини, Тернопільщини, Львівщини. Завдяки її діяльності продовжуються культурологічні та просвітницькі проекти, зокрема краєзнавчий проект «Тарноруда. Під знаком Білої Троянди».
    Минулого року Лора Підгірна започаткувала в серії «Український історичний вестерн» цикл романів «Пригоди Марка Шведа». Нашій бібліотеці у грудні вона подарувала першу частину – роман «Червона Офелія». А під час зустрічі вона презентувала продовження - «Печатка Святої Маргарити».  Авторка розповіла про плани роботи над третьою частиною «Під чужим прапором» і  які пригоди чекають на Марка Шведа в подальшому…
     Відбувся дуже цікавий обмін думками про те, яким повинен бути  український національний герой. Разом  пригадали цікаві факти з історії України. Несподіваною для пані Лори стала розповідь ліцеїста Артема Фостика про його враження від роману «Червона Офелія».
     Ми очікуємо на видання історично-авантюрного роману «Омбре. Над темрявою і світлом», що став лауреатом Міжнародного конкурсу «Коронація Слова-2017». Він отримав спецвідзнаку літературного конкурсу в номінації «Романи».
    Бібліотекарі підготували книжкову виставку - перегляд, на якій представлені твори-переможці  конкурсу «Коронація Слова» різних років, і які з задоволенням читають наші вчителі і ліцеїсти.

Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання