Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
Вхід
Реєстрація

Головна

Новини

Про ліцей

Вступникам

Публічна інформація

...

Новини
  • Слава Україні! Героям Слава!
Сучасне життя неможливе без подорожей. 16 березня 2018р. ліцеїсти 11-Д класу відвідали м. Чернівці.

Спочатку вирішили познайомитися з Чернівецьким національним університетом  імені Юрія Федьковича. Цікавою була екскурсія архітектурним ансамблем Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, внесеним до найпрестижнішого списку світового надбання ЮНЕСКО. Зацікавило все: митрополичий, семінарський, гостинний корпуси, церква Трьох Святителів, дендропарк. Вразила величчю і красою Мармурова зала, нагадала вишукану дерев’яну шкатулку Червона зала з загадковими таємничими величезними венеційськими дзеркалами, зацікавила експозиція картин, що експонувалися у Блакитній залі.

Після огляду університету попрямували історичною частиною міста до Театральної площі. Під час прогулянки вулицями, площами міста привертали увагу розкішні інтер’єри будівель, величні собори, ратуша, «Будинок з левами».

Головною метою подорожі було відвідування Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської. Вистава «Земля» за повістю О.Кобилянської не залишили байдужим нікого. Побачили історію Сави, людини, котра пішла на гріх братовбивства заради землі. У виставі піднята не тільки тема влади землі над людиною, а, насамперед, психологія людської душі. Вразили і декорації – чотири похилі рухомі подіуми, як образ потрісканої землі. Залишись яскраві враження від майстерної гри акторів, цікавих знахідок режисера у подачі твору, сюжетній трактовці. Це варто побачити.Поділитися в соціальних мережах
Поштова адреса: Гагаріна 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Телефон: 03849 32882 Факс: 03849 35897
Електронна скринька: kpml@ukr.net
Правила приймання